Výfuky – katalyzátory

Výfuky

Naše firma se zabývá prodejem kompletního sortimentu autodílů. Na této stránce bychom Vám chtěli nabídnout kompletní a ucelenou nabídku sortimentu výfuků na osobní a dodávková vozidla. Prodáváme výfuky od předních evropských výrobců a katalyzátory pro všechny typy vozů. Nabízíme zboží homologované dle evropských norem, které upravují emisní limity i úroveň hlučnosti, vzhledem k dosaženému výkonu vozu.

Prodáváme výfuky nejen na naší domácí značku ŠKODA ale také na CITROEN, DAEWOO, FIAT, FORD, KIA, MAZDA, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, SEAT,  SUZUKITOYOTA,VOLKSWAGEN aj.

Na našem e-shopu také najdete různé objímky a příslušenství k výfukům, jako například vlnovce, které slouží k odpružení výfukového potrubí.

Naše firma Voton trade, s.r.o., se od roku 20011 zabývá prodejem náhradních dílů na osobní vozy všech značek. V nabídce máme díly z celého spektra kvality a ceny – levné značky, kvalitní a drahé značky i originální díly.

Značky prodávaných výfuků

Hlavním sortimentem v oblasti výfuků jsou výrobky od firmy POLMOstrow, Ernst, Walker, Asmet, MTS a Bosal. Tato skladba výrobců umožňuje nabídnout vše potřebné na většinu vozů. Díky nadstandardní spolupráci s autorizovanými servisy jsme schopni za dobré ceny poskytnout také veškeré díly a příslušenství, pro které se nedělá náhrada a je třeba je koupit originální.

Dodávané výfuky z druhovýroby jsou zaměnitelné s originálními výrobky, jsou cenově dostupnější při zachování kvality. Některé díly mohou mít jiný tvar, než je originální díl, a to především u prolisovaných dílů. To je v důsledku odlišné technologie výroby, která vede ke zlevnění celého výrobního procesu, což má vliv na konečnou cenu.

Poskytujeme záruku 24 měsíců.

Výfuky lze objednat zde

Copyright 2018 Voton trade, s.r.o.